Přání
k výročí svatby

1. výročí - bavlněná svatba

Ať se Vám i nadále plní vše, o čem společně sníte

2. výročí - papírová svatba

3. výročí - kožená svatba

4. výročí - květinová (ovocná) svatba

5. výročí - dřevěná svatba

6. výročí - železná (zinková) svatba

7. výročí - vlněná (měděná) svatba

8. výročí - bronzová (plechová) svatba

9. výročí - hliněná svatba

10. výročí - cínová (růžová) svatba

11. výročí - ocelová svatba

12. výročí - hedvábná svatba

13. výročí - krajková svatba

14. výročí - slonovinová svatba

15. výročí - křišťálová (skleněná) svatba

20. výročí - porcelánová svatba

25. výročí - stříbrná svatba

30. výročí - perlová svatba

35. výročí - korálová (plátěná) svatba

40. výročí - rubínová svatba

45. výročí - safírová svatba

50. výročí - zlatá svatba

Jste výjimečný pár a tohle přáníčko bylo posláno, aby vám radostně řeklo: Ať je i dalších padesát let vašeho manželství krásných a šťastných jako těch prvních, ať vaše láska trvá navždy! Vše nejlepší ke zlaté svatbě!

Dnešní den oslavujeme zlaté roky vašeho života, padesát let úcty, půl století od chvíle, kdy jste se stali manželem a manželkou! Gratulujeme vám k manželskému jubileu a přejeme krásnou oslavu zlaté svatby!

Nejvřelejší gratulace a upřímné přání všeho nejlepšího k vaší zlaté svatbě! Ať je vaše krásné a obdivuhodné spojení i nadále požehnáno a vaše láska ať nezná konce! Přejeme vám k 50. výročí svatby hodně zdraví, trpělivosti, lásky a přátelství!

Výročí svatby je oslavou lásky, důvěry, sounáležitosti, tolerance, houževnatosti a přátelství, pokaždé však v jiném pořadí. Gratulujeme vám ke zlaté svatbě a přejeme vám i do budoucna vše nejlepší, pevné zdraví a se vším ostatním už si poradíte!

Gratulujeme k získání zlaté medaili v závodě manželství! Hodně lásky a pevné zdraví v běhu za diamantovým pokladem!

Přejeme vám ze srdce mnoho dalších společných šťastných let, které promění vaše dnešní zlato v diamanty!

Cesty manželství jsou leckdy hrbolaté a nevyzpytatelné, vy jste ale jízdu prvních padesáti let zvládli na jedničku a tak vám přejeme, ať vám slunce svítí i na další společné cestě životem!

Přijměte naše nejupřímnější gratulace k vaší dnešní stříbrné svatbě! Ať vás láska provází i nadále a k tomu ať vám Bůh žehná!

Nikdo vám neřekne, co je to pravá láska, dokud neprožije 50 let v manželství! Gratulujeme vám k vašemu krásnému manželskému jubileu, užijte si zlatou svatbu!

55. výročí - smaragdová svatba

60. výročí - diamantová svatba

Šedesát let vzpomínek od té chvíle, kdy jste si vzájemně řekli své ano. Sdíleli jste spolu chvíle štěstí, ale přišly i momenty méně veselé, byli jste si nablízku, když se vaše sny stávaly skutečností. Ze srdce vám k vašemu obdivuhodnému a krásnému spojení gratuluju a přeji vám co nejkrásnější oslavu vaší diamantové svatby! Ať je každý váš další den alespoň stejně tak šťastný jako ten dnešní!

Přijměte od nás ty nejupřímnější gratulace! Oslavujte a užívejte si vaše diamantové výročí 60 krásných manželských let! Všechno nejlepší a hodně zdraví!

Diamanty jsou vzácné a drahé, ale vy dva jste ještě dražší a vzácnější! Krásnou oslavu diamantové svatby a hodně lásky, zdraví a štěstí do dalších let!

Diamanty mají jiskru, která se blyští z každého pohledu, ale vašich nádherných šedesát let je v porovnání s nimi mnohem zářivějších! Gratuluju k diamantové svatbě a přeji vám, aby budoucí leta byla tak krásná jako ta minulá!

Dnes spolu sdílíte vzpomínky, které může přinést jen diamantové výročí svatby, všechny ty roky manželské blaženosti ode dne, kdy jste si vyměnili svůj slib a prstýnky! Gratulujeme vám k diamantové svatbě!

Šedesát manželských let, jak výjimečná věc! Říká se, že diamanty jsou věčné, ať věčně trvá i vaše láska! Blahopřejeme vám k diamantové svatbě!

Po cestě vzájemné lásky kráčíte pevně již 60 let, vašemu manželství se dnes klaní celý, celičký svět! Gratulujeme vám k diamantové svatbě!

Kdo by tomu věřil, dnes je to už 60 roků, od toho dne podnikli jste tisíce společných kroků! Z celé hloubky srdce přeji vám stovky šťastných dnů a v každém zvlášť pak několik splněných snů!

K diamantové koruně tleskáme vám radostně, oslavte svůj dnešní den, jak se patří honosně!

Přejeme vám ještě více krásných, společných let, a v nich mnoho zdolaných cílů a dalších dosažených met! Manželství je nebeský dar, když jsou dva lidé tak krásný pár!

65. výročí - kamenná svatba

70. výročí - platinová (briliantová) svatba

75. výročí - nebeská (korunovační) svatba

80. výročí a víc - multiplatinová svatba

Portál mojeBrnoDatum poslední aktualizace této stránky: 12.03.2024