Přání
k narozeninám

Jinak - víš koho jsi už přežil ? Klikni, a dozvíš se to !

Přání k 18. narozeninám
Dneska Ti patří celý svět, vždyť je Ti právě osmnáct let. V tomhle věku se dobře paří, ať se Ti dál všechno daří. Přejeme Ti všechno nej, to je blahopřání k 18 narozeninám, život zplna užívej.

Přání k 18. narozeninám
K Tvým 18. narozeninám Ti přejeme, ať vše, co žádáš od života svého, Ti vyjde do puntíku jediného. Ať najdeš v životě vše, co potřebuješ ke štěstí. Ruku, co v žalu pohladí, rozum, jenž v nouzi poradí a lásku, co nikdy nezradí.

Přání k 18. narozeninám
Přeji Ti vše nejlepší k Tvým krásným 18. narozeninám. Hodně úspěchu nejen ve sportu, zdraví, štěstí, ale taky lásku. Ať se Ti splní vše, o čem sníš

Přání k 18. narozeninám
Ve svůj výjimečný den mysli jen na důvody, které ti vykouzlí úsměv na tváři. Tohle je tvůj den, jeden z nejkrásnějších dnů ve tvém životě. Všechno nejlepší k 18. narozeninám!

Přání k 18. narozeninám
Jako malá jsi byla rozkošná a jako velká jsi krásná. Nejdůležitější ale stále je, jaká jsi uvnitř. A ty jsi báječná! Všechno nejlepší k narozeninám.

Přání k 18. narozeninám
Přejeme Ti šťastné žití, stále zdraví, hodně pití. Dobré jídlo, peněz dosti, vše užívej do sytosti. Oslav to dnes, jak se patří, pořádně to všem teď natři. Rázně objevuj teď nové světy, však už můžeš, už 18 let je Ti.

Přání k 18. narozeninám
Přestože jsem vzdálený, na Tebe vzpomínám a přeji Ti vše nejlepší k narozeninám. Díváš se již jinak na tento celý svět, vždyť je Ti přece těch krásných 18 let.

Přání k 18. narozeninám
Úžasné přání k 18 narozeninám Ti posílám, princezno má tak rychle jsi vyrostla. Tuhle kytičku Ti na narozky posílám, protože v rozkvetu mi připomíná Tebe.

Přání k 20. narozeninám
Krásný je život, krásný je svět, vždyť je Ti teprve 20 let. Buď stále šťastná/šťastný, jako jsi nyní, ať se Ti úsměv na tváři třpytí.

Přání k 30. narozeninám

Přání k 33. narozeninám

Krásné 33. narozeniny! Jsi v tom stejném věku jako Ježíš, když umřel. Drž se!

Ty nemáš 33. Máš 18 s patnácti lety zkušeností! Všechno nejlepší k narozeninám!

Všechno nejlepší k 33. narozeninám někomu, jehož narozeniny si pamatuju i bez připomenutí z Facebooku. Užij si ten nejkrásnější den!

Všechno nejlepší k třiatřicetinám někomu, o kom přemýšlím asi skoro stejně často jako o sobě!

Krásné 33. narozeniny! A věř mi, nikdo ti nepopřeje lépe než já. Tak si moje přáníčko užij. Vše nej!

Tvoje narozeniny jsou pro mě tak důležité, že si je budu užívat a nebudu dneska dělat vůbec nic. Přeji ti krásné třiatřicáté narozeniny!

Život začíná ve třiatřiceti. Posledních 32 let byl jen trénink. Všechno nejlepší!

Špatná zpráva je, že je ti už 33 let. Ta dobrá je, že vypadáš stále hodně atraktivně! Všechno nejlepší!

Gratuluji ti k tomu, že jsi o rok starší, ale mentálně jsi zase o level níž. Jsi skutečnou inspirací. Všechno nejlepší!

Možná nám už táhne na čtyřicet, ale to neznamená, že naše výkonnost klesá. Ukaž celému světu, že máš ještě dostatek sil a kuráže, abys dosáhl/a svých nejvytouženějších cílů! Krásné 33. narozeniny!

Nejdražší příteli/přítelkyně, přeji ti ty nejbláznivější a nejzábavnější narozeniny. Nemysli na přicházející stáří a užij si tu nejlepší oslavu! Vše nej!

Gratuluji ti k tomu, že se dnes stáváš 33letým/33letou! Tím ti nechci připomínat, že stárneš, ale to, že jsi požehnaný/požehnaná, protože jsi tohoto věku dosáhl/a s takovou grácií. Užij si ty nejlepší narozeniny!

Zapomeň na minulost a těš se na lepší budoucnost. Je toho před tebou ještě tolik, i když už ti táhne na pětatřicet. Krásné prožití 33. narozenin!

Zdá se, že čas utíká velmi rychle, protože je ti už 33 let. Nedělej si starosti – stále vypadáš moc dobře. Přál/a bych si vypadat stále tak mladě jako ty. Važ si dalšího roku, který ti byl dán. Všechno nejlepší!

Drahý/drahá, v mém srdci budeš vždy výjimečný/výjimečná! Prosím, zůstaň takový/taková, jaký/jaká jsi. Jsi pro všechny obrovskou inspirací. Užij si krásné 33. narozeniny!

Nemůžu uvěřit, kolik narozenin už jsme spolu strávili. Přeji ti ty nejkrásnější 33. narozeniny, zlato! Je hezké mít tě ve svém životě.

Ve svých 33 letech vypadáš jako anděl. Jsi tak krásný/krásná uvnitř i navenek. Kéž na tebe na začátku nového roku tvého života čeká jen samé štěstí, požehnání a spousta lásky. Mám tě moc rád/a! Vše nejlepší k narozeninám!

Teď, když máš děti, vím, že už ze svých narozenin neděláš výjimečný den. Protože ty ale výjimečný/výjimečná jsi, dovol mi, abych ti i tak popřál/a krásné narozeniny! Zůstaň stále tak pozitivní a šťastný/šťastná!

Přeji ti vše nejlepší k 33. narozeninám! Ať je tento rok naplněn úspěchy, jak v osobním, tak pracovním životě. Kéž ti dá Bůh pevné zdraví a dopřeje dlouhý život

Den, kdy jsi vstoupila do mého života, byl dnem, který ho navždy změnil. Proto si letos přeji ještě více společného času. Jsi nejlepší žena, kterou znám. Krásné třiatřicetiny!

S tebou je svět mnohem lepší. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám a děkuji ti, že mohu být jejich součástí. Všechno nejlepší k 33. narozeninám!

Žádná žena není tak dokonalá, starostlivá, obětavá a srdečná jako ty. Doufám, že v tento výjimečný den pocítíš alespoň polovinu z toho, co každý den vysíláš do světa. Všechno nejlepší!

Přeji ti, abys zůstala zdravá, požehnaná a slavila celý krásný den. Je před tebou další významný rok a já jsem vděčný/vděčná, že jsi mou přítelkyní! Všechno nejlepší!

Dnes je tvůj velký den, tak se ujisti, že bude naplněný vším, co máš ráda. Jestli si někdo zaslouží, aby byl den jen o něm, tak je to někdo tak úžasný, jako jsi ty. Všechno nejlepší k 33. narozeninám, krásko!

Každý okamžik s tebou je časem plným zábavy a lásky. Přeji si, abys vždy věděla, jak šťastným/šťastnou mě děláš. A nejen mě, ale všechny lidi, které potkáš. Krásný narozeninový den!

Přeji ti, aby tvé 33. narozeniny byly mnohem lepší než ty loňské! Všechno nejlepší, kámo!

33. narozeniny jsou událost, ke které dochází jen jednou za život. Proto si dej dneska nohy na stůl, otevři si pivo a zaklapni uši, abys neslyšel, jak tě žena peskuje. Užij si svůj den! Všechno nejlepší!

Všechno nejlepší k narozeninám skutečnému pařmenovi. Jsi chlap, který se umí opravdu bavit. Tak se dneska pořádně odvaž a užij si skvělou oslavu!

Všechno nejlepší k narozeninám fantastickému muži! Jsi opravdový klasik v každém ohledu. Doufám, že tvůj nadcházející rok bude plný mnoha vzrušujících dobrodružství!

Krásné narozeniny úžasnému chlapovi! Nikdy to není pořádná párty, dokud se neukážeš ty. Proto dneska oslavuj a obklop se lidmi, na kterých ti nejvíce záleží. Vše nej, kamaráde!

Tak výjimečný muž, jako jsi ty, si zaslouží tu nejlepší oslavu narozenin. Doufám, že tvůj den bude překypovat spoustou zábavy, dárků a všech lidí, kteří dělají tvůj život hezčím! Vše nej!

Přání k 40. narozeninám

Přání k 50. narozeninám

To to letí, půl století na světě dnes slavíš, přejeme Ti štěstí jako smetí a ať se pořád dobře bavíš. Krásných 50 přejí

Svět se mění a Ty s ním, to není žádným tajemstvím! I když Ti padesátka klepe, vypadáš čím dál tím lépe. Srdečně blahopřejeme.

Kolik je Ti let? Dvacet, dvacet pět? I když na to nevypadáš, padesátku dneska máš. Nic si z toho nedělej, přejeme Ti jen to nej.

Jak nádherný to věk máš, buď spokojený s tím, co máš. 50, to je věk, buď tu s námi do 100 let. Krásných 50 přeje

Kašli na to, že šednou ti vlasy. Teprve po padesátce začínají ty pravé kouzelné časy. Vše nejlepší. Máme tě moc rádi.

Ode dneška si v kolonce Věk budeš psát o trochu větší číslo. Ale opravdu jen o trochu, ta padesátka vůbec nic neznamená. Přejeme ti hodně štěstí, zdraví, lásky a všeho, co je v životě důležité.

Dneska je ti pade, to nádherný je věk, tak snad ses nelek... Vše nejlepší, kamaráde!

Padesátka není nic, tak si to užívej, zařvi si z plných plic, že jsi pořád mladej! Srdečně ti přejeme vše nejlepší.

Padesátiny nejsou každý den, proto je oslav jako sen. Ať jsi šťastná, ať jsi zdravá, ať ti lásku život dává, všeho potřebného vždy dost, hlavně úsměvy a radost.

Život ti píše 50 let, otevírá se ti nový svět a my ti k této slavnostní příležitosti přejeme, ať si užíváš do sytosti.

Slavíš krásných 50 let, nějaký ten čas už znáš svět, přejeme, ať všechno se ti daří, ať slunce na tebe neustále září. Srdečně gratulujeme.

Na dortu svíček 50, přichází každý, kdo tě má rád, aby ti srdečně přál, ať máš krásný život i dál.

Trošku nám všem ten čas letí, nechce chvilku zůstat stát. Včera bývali jsme děti, však dnes je koncovka již „sát”.

Chceš-li přece zůstat mladší, místo „sát” si říkej „cet”, druhá půle není kratší, vyhraj i ten další set.

Přejeme ze srdce všechno nej, ať je ti i po padesátce hej!

Slavíš nádherných 50 a každý tě má rád, co víc si můžeš přát. Nějaký zázrak snad. A tak máš ho mít, koukej žívot snít.

Každý tě má rád a dobře se baví, tvých skvělých padesát s tebou všichni slaví. Přejeme jen to nej.

Venku klepe na vrátka nádherná PADESÁTKA. Přejeme ti ze srdce, co jen tvá duše chce.

Roky letí, půl století na světě už trávíš. Dnes po právu máš oslavu, tak ať se dobře bavíš.

To to letí, půl století za sebou už máš, dalších padesát, popřál bych ti rád, ať si užíváš.

Padesát let uteklo hned, dalších padesát čeká tě a snad ještě o něco více vydrží tvá svíce. Srdečně gratulujeme k nádherným 50. narozeninám.

Ten čas letí, půl století je najednou v háji. Kašli na to, v srdci zlato máš a žij si v ráji. K významnému životnímu jubileu ze srdce gratulují

Deset, deset, deset, deset, deset, to dalo PADESÁT a přišel reset. Do druhé poloviny svého života vstupuješ, přejem, ať jako znovuzrozený dál pluješ. Všechno nejlepší.

Pět desítek let úspěšně brázdíš svět, další padesátka tě ještě čeká, tvá budoucnost je daleká, tak nemysli na ten věk, jsi pořád jako květ. Všechno nejlepší ze srdce přeje

Před 50 lety ses narodil, svět už jsi hodně prochodil, ale další půlka života tě čeká, tak ať tě nic na cestě neleká. Všechno nejlepší k překrásnému jubileu.

Padesátka, to je věk! Kdo by to byl řek, že budeš tak svěží, uvěřit jde stěží, že ti není mnohem míň, vstoupila jsi v krásy síň. Ať takhle kveteš pořád dál, ze srdce bych ti rád přál.

Nemysli na zadní vrátka, co je nějaká padesátka, daleko je ještě věnec, ty jsi jako dorostenec, ještě jednou padesát koukej si let užívat.

Přejeme ti krátce k dnešní padesátce, ať není na světě člověka, který tě za sebou nechá. Pořád z číše extáze pij a život naplno žij.

Je ti krásných padesát, to důvod je oslavovat. Hodně štěstí, lásky, zdraví, všeho, jak se obvykle praví, a navrch to, co si ty přeješ ...

Je ti padesát, to není možné snad! Kdo by to byl řek, vždyť jsi jako květ... Jiskru v oku máš, na třicet vypadáš... Ze srdce ti přejeme, hlavně pevné zdraví, tvé sny ať jsou splněné a pořád tě to s náma baví.

Dneska je ti padesát, to je krásný věk, každý tě má moc rád, jsi totiž náš květ. Všechno nejlepší.

Už padesát let patří ti svět a ještě tě čeká cesta daleká. Dál po ní jistě jdi a naplnění vždy najdi. Jen to nejlepší k narozeninám přejí

Přejeme ti k padesátce, ať nemocný jsi vždy jen krátce, naplno své dny prožiješ a každou vteřinu si užiješ. Srdečně gratulujeme.

Dort složený ze všech tvých přání chtěli bychom ti dneska dát, že slavíš 50. narozeniny, nebudíš ani zdání, ten tvůj věk je tak akorát.

Krásný 50 dnes máš, žít teprve začínáš, půl století za sebou, zdolals metu nádhernou, přejeme ti do dalších roků od všeho potřebného trochu. K narozeninám gratulují

Na celý život... tak jak běžel, jak teplokrevní koně, člověk to ani neviděl, v tom celodenním shoně. Co dnes k tomu říct? Půlstoletí, padesát, to se mi snad musí zdát!? To Ti asi na matrice připsali o pár let více. Ať je to tak nebo tak, nezastavíš tenhle vlak. Ale já Ti tvrdím, na mou duši, že padesátka Ti moc sluší! Padesátka - co to je? To se člověk usměje :) Usměje se s jasnou tváří, vždyť teprve teď se mu vše daří. Na zdraví Ti pozvedáme číše, nejen k padesátce, ale mnohem výše!!!

Život to vzal zase zkrátka, už je tady padesátka. Budiž pravdou dávné rčení, stár že člověk nikdy není, když se cítí v duši mlád, život umí užívat. Ať Tě vše tak stále baví,

Několika málo slovy, ale zato upřímně a vřele, přeji Ti k padesáti ze své duše celé, hodně zdraví, ještě více lásky, z ničeho ať nemáš vrásky. V přírodě víc pobývej, tím lékařům se vyhýbej. Když té rady budeš dbát, dožiješ se dalších padesát.

Padesátka, to je věk, není na to žádný lék. Půl století k tobě běží, zpět se vrátíš jenom stěží. Hodně štěstí k padesátce, přeji ti jen velmi krátce.

Čas nás všechny bere zkrátka a už je tu padesátka. Ty si přesto nezoufej, života si užívej.

Padesátka není stáří, to se jen tak každý tváří, jsi teprve v poločase, s chutí holduj světa kráse. Stále zdráv a vesel buď, zbodni všechno, nač máš chuť, také vypij vše, co teče, věř, že práce neuteče. Přijmi od nás gratulaci, hodně peněz, žádnou práci, mnoho štěstí, úspěchů a nedělej neplechu. Teď však, milý Petříčku, zvedni s vínem skleničku, jen ať hodně zazvoní, na Tvé zdraví, to se ví. Ze srdce přeje

Čas zůstane na chvíli stát, vždyť je ti už padesát. Vůbec to ale nejde na tobě znát, přání k narozeninám chceme ti dát. Přejeme ti štěstíčko, ať jsi stále usměvavá jak sluníčko. Přejeme taky hodně lásky, na tváři ještě žádné vrásky. Přejeme hlavně hodně zdraví, ať tě stále život mezi námi baví! To a ještě mnohem víc k tvým narozeninám přejí

Přání k 60. narozeninám

Z celého srdce ti blahopřeji ke tvým 60. narozeninám. Odteď už můžeš zcela bezstarostně používat svá záda, kolena, kyčle či nejasnou mysl jako výmluvu vždy, když nebudeš chtít něco dělat. Všechno nejlepší k narozeninám!

Užij si poslední dekádu svého života, během které si troufneš řídit rychlostí vyšší, než jaký je tvůj věk. Krásné narozeniny!

Když má člověk 60 let, rozhodně není líný. V tomto věku se však stane mistrem v efektivitě pohybu. Přeji ti vše nejlepší k narozeninám.

Gratuluji ti ke tvým krásným 60. narozeninám. Odteď už si můžeš oblékat, co chceš a nikoho to nebude ani trochu zajímat.

Všechno nejlepší k šedesátinám a ať tě ani nenapadne zjišťovat, kolik se člověk v průměru dožívá let.

Když teď budeš lidem tvrdit, že je ti sedmdesát, tak budou obdivovat, jak mladě na svůj věk vypadáš. Přeji ti překrásné narozeniny.

Během těch dosavadních překrásných šedesáti let tvého života jsi byl požehnáním pro celou svou rodinu a pro všechny své přátele. Děkujeme a přejeme ti k narozeninám hodně štěstí, lásky a mnoho dalších let.

Ve dvaceti má sice člověk krásné tělo, ale v šedesáti má krásnou duši. Všechno nejlepší k narozeninám.

Věk je jen číslo a to tvoje odteď zkrátka bude začínat dalších deset let na šestku. No a co? Užij si narozeniny!

Kdo říká, že v šedesáti nemůže chlap nahánět ženy, ten lže. Jde to, až na to, že už to jde jenom z kopce. Užij si šedesátiny.

Jen pro pořádek. Člověk, který má šedesát let, strávil dvacet let života v posteli a tři roky života tím, aby se najedl. Hodně štěstí, zdraví a lásky.

V šedesáti trvá člověku celou noc, udělat to, co dělal v mládí celou noc.

S přibývajícím věkem má člověk spodky čím dál tím výš a výš. V šedesáti pak vypadá už jen jako spodky s hlavou. Přeji ti překrásné narozeniny.

V šedesáti začne člověk opravdu zapomínat. Nejdříve jsou to jména, pak obličeje. Následuje zapomínání zapínání zipu u kalhot a končí to zapomínáním zip si vůbec rozepnout. Všechno nejlepší k 60. Narozeninám.

My jsme ti na dort dali šedesát svíček, ale než jsme se dostali k té poslední, tak těch prvních třicet dohořelo. Přejeme ti krásné šedesátiny.

Když je člověku 60. let a řekne se, že prohání holky, zpravidla je tím myšleno, že si hraje s vnučkami.

Šedesátka přináší tu výhodu, že se člověk už tolik nehádá. Ne snad proto, že by byl až zas tak nad věcí, ale dost toho přeslechne. Všechno nejlepší k 60.

Ve dvaceti má člověk holku, ve třiceti ženu, ve čtyřiceti dvě děti, v padesáti splacenou hypotéku a v šedesáti nějaké ty vrásky. Všechno nejlepší k tvým dnešním šedesátým narozeninám!

Přijmi prosím moje nejsrdečnější gratulace. Do stovky už ti zbývá pouhých 40 let. Krásné narozeniny.

Neboj, zatím ti není šedesát. Ty máš jen dvacetileté zkušenosti s tím mít čtyřicet. Přeji ti k narozeninám hodně štěstí, zdraví a lásky.

Je až neuvěřitelné, že už potřetí slavíš dvacítku. Přeji ti jen to nej!

V knize života je psáno, že dnes je to šedesát let, co jsi přišla otevřenou bránou na tento náš krásný svět. Ať mnoho let je ti ještě přáno!!! K tomu ti chci povědět, že podle věku nepozná se stáří, když oči věčným mládím září a když se srdce umí smát, pak těch šedesát let není znát. Ze srdce přeji nej... nej... a hlavně pevné zdravíčko!

Na dortu máš svíček dost, přesně šedesát, ať každá přinese ti radost a to, co máš rád.

Je ti šedesát, tak řekl bych ti rád: Jsi nyní jednou nohou v hrobě, už teď stýská se nám po tobě ;-) Všechno nejlepší!

Šedesátka je už v háji, teď si žij jako v ráji! Ať šťastná je tvá zem a jdeš dál s úsměvem, ze srdce přejí

Dnes slavíš krásných šedesát, proto od srdce chceme ti přát, abys pevné zdraví měl a vše, cos jen kdy chtěl.

Je ti krásných šedesát, určitě máš na co vzpomínat, ale ještě mnoho je toho před tebou, ani nedohlédnu tu budoucnost vzdálenou. Srdečně gratuluje

Milá Maruško, dnes právě k Vám míří mé přání k 60. narozeninám!!! Kromě pevného zdraví a té lásky, přeji hodně štěstí a žádné vrásky!!! Ale od smíchu vrásky klidně mějte, veselý život si pořádně užívejte, ať radost přináší Vám nejen vnoučata, ale i kluci s ženami a hlavně pantáta! Práce, té Vám přeji jen tak právě akorát, peněz tak, abyste mohla v klidu usínat!!! Do dalších let bych Vám ráda přála, abyste si je ve zdraví spokojeně užívala!

Stanislave, Stando! Šedesátka - to je věc! Víno, ženy i ten sex. Ať Tě to vše stále baví, teď začíná život pravý. Přejeme ti, chlapíku, holky, prachy, muziku, štěstí, zdraví a tak dále, vše dobré na mysli máme. Krásné narozeniny.

Moje milá sestřičko, objímám Tě maličko. Dneska je Ti 60 a já Ti chci něco přát. Hlavně zdraví, také štěstí a vždy jenom pohodu, aby bylo dosti peněz, smích šel s Tebou po boku! Mám Tě ráda, sestřičko, líbám Tebe na líčko. Buď na světě do 100 let, já jsem s Tebou právě teď. Vše nej přeje

Šedesátku už tu máš, neoslavuj hlavně sám. Jídla, pití ať máš dost, hudba ať Ti hraje celou noc. Bav se, směj se, užívej, dnes je onen správný den. K tomu dni Ti přeji, ať Tě chvíle baví. Samou radost, zdravíčko, milujem Tě, dědoušku. To Ti přeje celá chasa rodina s přátelema

Dnes slavíš svou šedesátku, pomalu otvírej šampusovou zátku. Pamatuj prosím na úraz, ať příště jsi tu s námi zas. Vystřelené oko se už dnes nenosí, raději ať se Ti šťastnou slzou orosí. Máme Tě rádi, Ty náš ustaraný človíčku, chceme Ti zazpívat i písničku. Také dárek máme v úmyslu Ti dát, a štěstí, zdraví blahopřát.

Jo, tatínku náš, šedivou hlavu máš. Že i vousy kdysi jinou barvu měly, málem jsme již zapomněli. Že je tu už šedesátka, prozradí pohled do zrcátka. Hůlka, co v koutku stojí, že zrezaví, se bojí. Málo s Tebou chodí ven, neb Ty u počítače sedíš jen. Tak ať práce na něm daří se Ti, přeje Tvoje žena i děti.

Ty naše zlatá, přejeme Ti krátce, zdraví, štěstí, spokojenost k Tvojí šedesátce. Zlobíš-li se na někoho, vem to dneska zpátky, prosíme za odpuštění v rámci šedesátky. Kdo zná Tvoje srdce zlaté, má Tě každý rád, přejeme Ti všichni proto ještě dvakrát šedesát.

Přání k 70. narozeninám

Všechno nejlepší k 70. narozeninám! Přeji Ti vše nejlepší, nejen pro dnešek, ale pro každý další den! Užij si svůj zvláštní den a pokračuj v tom, aby byl Tvůj život každý den trochu jasnější.

Je úžasné, jak rychle roky plynou, přesto se nezdá, že byste stárli. Krásné 70. narozeniny.

Dožít se do sedmdesáti let je velkým požehnáním a my jsme požehnanější, protože jsme se od Tebe naučili tolik cenných životních lekcí. Užij si dnešní den. Všechno nejlepší k narozeninám.

Uplynul další rok a Tvé 70. narozeniny jsou tady. Všichni Ti přejeme, aby byl Tvůj život naplněn nadějí, radostí, mírem a dlouhotrvajícím štěstím. Všechno nejlepší k 70. narozeninám!

Všechno nejlepší k 70. narozeninám! Přeji především pevné zdraví a dlouhý život. Ať jsi vždy obklopen pozorností, péčí a teplem svých blízkých. Raduj se ze života, užívej si každý jeho okamžik. Optimismu a dobré nálady!

Gratuluji k 70. narozeninám! Myslím si, že život člověka se měří ne lety, ale tím, co v něm udělal a prožil. Přeji, až se ohlédneš za uplynulými lety, abys si vzpomínal pouze na ty nejlepší, světlé a radostné okamžiky. Dívej se na svůj zítřejší den s jistotou a světlým úsměvem. Ať všechny nadcházející dny a roky jsou klidné a bez mraků. Přeji zdraví, sílu a svěžest. Buď šťastný!

70 let! Jaký krásný a požehnaný věk! Moudrost již nelze opomenout, zkušenosti jsou prostě ohromující, tělo je stále čilé a téměř mladé, a duše je plná lásky a soucitu. Přejeme ti pevné zdraví, aby stačilo až do stého výročí, sílu a vůli posilovat se fyzicky i duševně. Přejeme úctivé uznání od kolegů a známých, bezmeznou lásku blízkých a příbuzných, a také obdiv ve očích všech okolo. Ať život hraje všechny barvy duhy a daruje ti nejlepší dny, kdy nebude spěch, chaos, stresy a obavy, ale pouze teplé slunce, nekonečná obloha, zelený les a pole, kde tě jemný vánek políbí a obejme! Všechno nejlepší k narozeninám!

70 let — krásné datum! Z celého srdce tě blahopřeji k narozeninám! Ať je na duši vždy lehce a klidně. Ať tě radují a milují ti blízcí. Zdraví tobě, pohody a dobra tobě i tvé rodině!

Z celého srdce tě blahopřeji k narozeninám! Přeji ti dlouhý a šťastný život. Ať tě děti těší svým dobrým vztahem, láskou a svými úspěchy. Ať dětské hlasy milovaných vnoučat naplňují tvůj domov a nutí tě usmívat se. Zdraví tobě, dobré nálady a dobra!

Všechno nejlepší k 70. narozeninám! Známá moudrost říká: "Člověku je tolik let, kolik se cítí." A ty to jasně potvrzuješ svým příkladem. Ať jsi i nadále tak čilý a optimističtí, plní plánů a zajímavých myšlenek, společenští a přátelští. Ať tě obklopují blízcí lidé, přátelé a rodina. Udržuj si svoji živou a veselou povahu!

Z celého srdce tě blahopřeji k narozeninám! Ať ve 70 letech zůstane zdraví pevné a stav duše bystrý. Ať ve tvé rodině zůstává štěstí a pokoj, ať je ve tvém domě vždy útulno a teploučko. Přeji neochvějné naděje, štěstí a upřímné lásky od blízkých!

Všechno nejlepší k 70. narozeninám! Ať se řečená slova a přání určitě naplní. Přeji ti pevné zdraví, svěžest ducha a pozitivní náladu. Ať ti oči vždy svítí, duše bývá mladická a krok lehký. Krásných ti dní, útulných večerů a teplých nocí!

Sedmdesát let — krásný věk! Mnoho projetých cest, ale pamatuj, že jich před tebou bude ještě tolik. Přeji ti zdraví, optimismus, blahobyt, dobro. Ať každý prožitý den je světlý a radostný, plný tepla a lásky blízkých a rodiny! Všechno nejlepší k narozeninám!

Přání k 80. narozeninám

Osmdesát let máš, stále skvěle vypadáš! Přejeme Ti jasnou mysl, ať Ti život dává smysl, potom štěstí do zásob, zdravíčka dvojnásob, pohodu a klid, to si nikým nenech vzít!

Přání k 90. narozeninám

Devadesát let máš, stále dobře vypadáš! Přejeme Ti jasnou mysl, štěstí, zdravíčka trojnásob, klid a pohodu ...

Přání k 100. narozeninám

Všechno nejlepší k tvé stovce! Známá moudrost říká: "Člověku je tolik let, kolik se cítí." A ty to potvrzuješ svým příkladem. Ať jsi i nadále optimistický a čilý. A ať tě stále obklopují blízcí lidé a rodina. Pevné zdraví !

Portál mojeBrnoDatum poslední aktualizace této stránky: 12.03.2024