Přání
k promoci

Tvoje odhodlání a nasazení tě dovedly až sem. Gratuluji k promoci a těším se na tvé další úspěchy!

Tvoje promoce je důkazem tvého talentu a odhodlání. Přeji ti mnoho úspěchů v nové kapitole tvého života.

Gratuluji k tvé promoci! Ať ti nová role přinese mnoho úspěchů a nových výzev.

Vždy jsi byl/a inspirací pro nás všechny. Gratuluji k promoci a těším se na tvé další úspěchy!

Vždy jsi byl/a vzorem pro nás všechny. Gratuluji k promoci a těším se na tvé další úspěchy!

Na vrchol! Gratuluji k postupu v kariéře. Teď už jen držet kurz!

Výš, výš a ještě výš! Tvá kariéra má jasný směr. Gratuluji!

Zasloužený postup! Teď už jen rozbalit křídla a letět k novým výzvám.

Zasloužený postup pro zaslouženou osobu. Teď už jen kralovat v nové roli!

Vstupuješ do nové éry své kariéry. Ať je stejně skvělá jako ty. Gratuluji k promoci!

Gratulujeme k úspěšnému ukončení studia a přejeme šťastné vykročení do profesního života.

Gratulujeme k dosažení vysokoškolského titulu, který sice životní štěstí nezaručí, ale dokáže otevřít leckteré důležité dveře.

Gratulujeme k úspěšnému absolvování studia. Přestože odměnou je ti jen pár písmen navíc před jménem, ta písmena jsou symbolem mnoha let sbírání zkušeností, zodpovědnosti a píle.

Všechno nejlepší do nového startu kariérního života. Studium máš úspěšně za sebou, tak vzhůru do dalších výzev!

Gratulujeme k úspěšnému zvládnutí všech nástrah i výzev studia. Pamatuj si, že každý těžce získaný úspěch tě posunul o kousek blíž k vysněnému cíli. Pokračuj dál a neboj se překážek. Jsou to ony, kdo ti pomohou růst.

Posledních pár let jsi proseděl na zadku a tvůj výhled tvořily jen stohy moudrých knih. Odměnou je ti životní úspěch a možnost vykročit novým směrem s hlavou vzpřímenou, moudrou a zkušenou. Gratulujeme k ukončení studia.

Gratuluji k úspěšnému zakončení studií. Každý rok na škole ti přidal pár jemných vrásek i drsných zkušeností. Nyní je čas vzít je do hrsti a proměnit v pracovní úspěchy.

Studium a práce mají mnoho společného. Obojí vyžaduje houževnatost, trpělivost a píli. Školní léta ti dala nejen diplom, ale i řadu zkušeností, které ti pomohou v profesním životě. Blahopřejeme k promoci.

Srdečně blahopřejeme k úspěšně zvládnutému studiu. Pořádně to zapij a pak vzhůru za radostmi a strastmi pracovního života. Promoce zakončila několik let svědomitého studia, které tě připravilo na budoucí povolání. Zvol jak nejlépe umíš a věř že to, co ses naučil, dříve nebo později proměníš v životní zkušenosti. Gratuluji k dosažení titulu.

Škola byla pohoda, večírky a zkoušky, občas ti to prošlo jen s odřenými oušky. Teď však diplom v kapse máš a kariéru v suchu, užij si teď oslavy ve studentském duchu. Gratuluji k promoci a hodně štěstí v profesním životě přeje…

Už ti není pomoci, za sebou máš promoci. Tituly vzduchem létají a pochvalná slova padají. Užij si svou chvíli slávy a vyhlížej důchod v dáli. Srdečné blahopřání k ukončení studia.

Pět let dřiny, snahy, píle, dostalo tě až do cíle. Kdo nezažil zkouškové, ví o světě kulové. Po promoci chytni šanci, na nějakou dobrou práci. Ať tě prachy v kapse tíží, neboj, důchod už se blíží! Srdečné gratulace k absolvování studia.

Život studenta ti končí, konto od rodičů tenčí. Nyní budeš ten co ohne se pro všechny spadlé drobné. Dospělost však není pouze bída, nuda, šeď a nouze. Kdo se stará, má se líp, ber to jako dobrý tip. Blahopřeji k úspěšnému ukončení studia.

Portál mojeBrnoDatum poslední aktualizace této stránky: 12.03.2024