Přání
k Vánocům

Příjemné prožití vánočních svátků a v roce 20xx pevné zdraví, štěstí, lásku a řadu správných rozhodnutí na cestě ke splněným snům přeje…

Krásné prožití vánočních svátků, šťastný nový rok, hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů Vám přeje…

Krásné svátky vánoční, ať Vám přinesou chvíle radostné. V novém roce lásku, svornost a všeho hojnost přeje…

Příjemné prožití a pohodovou atmosféru svátků vánočních, bohatého Ježíška, veselou sklenku na Silvestra a šťastné vstoupení do nového roku přeje…

Ať poselství této tajemné vánoční noci, poselství pokoje a lásky, naplní život nejen o vánočních svátcích, ale i ve všech dnech nového roku!

Šťastné a spokojené svátky vánoční, mnoho štěstí a pevné zdraví v novém roce.

Pod stromkem dárky, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. Ke štěstí krůček, k bohatství krok, překrásné Vánoce a šťastný nový rok!

Pod stromečkem darů dosti, kapra, co má málo kostí. Na Silvestra láhev moku, vše nejlepší v novém roku!

Spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky, v novém roce všechno dobré, hodně štěstí, zdraví a úspěchů.

Ať radostné poselství Vánoc naplní naše srdce a přetrvá po celý nový rok!

Vánoce se blíží, tak se s blízkými radujte, ať vás nic netíží, do nového roku vstupujte s čistou hlavou a nohou pravou.

Klidné svátky vánoční a šťastný nový rok, srdečně vám přejeme, k dokonalosti jen krok.

Přejeme Vám hezké sváteční dny a úspěšný nový rok.

Ozdobenou jedličku, Vánoce na jedničku. Spoustu krásných darů, nápoj do pohárů. Smích a štěstí jen po boku, všechno krásné v novém roku.

Přeji Vám v žáru světel stromečku, aby láska zavítala do vašeho domečku. Na Vánoce jen spoustu radosti a v novém roce žádné starosti.

Pod stromeček balík zdraví, vzácný poklad, jak se praví, lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost, hezké svátky, radost, úspěch, pevný krok a pak šťastný nový rok. Veselé Vánoce přeje …

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček, ke štěstí skok, nádherné Vánoce i nový rok!

Radostné prožití vánočních svátků v kruhu nejbližších, mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce.

Hezké Vánoce, šťastný nový rok, na stole ať voní grog. Dobré pití na připití, stromeček ať pěkně svítí. Co nebylo tento rok, ať se splní napřesrok.

Oslavte Vánoce skutečně parádně a v novém roce mějte se bezvadně. PF 20xx

Tak zase po roce máme tu Vánoce. Vánoční nálada všechny nás ovládá. Já chci Vám za všechny poslat pár řádků, příjemné prožití Vánočních svátků.

Všude zní ozvěna vánočního ticha. Odněkud ze tmy mráz do oken dýchá. Hvězdy v našich očích září, přišel čas obrátit list v kalendáři. Úspěšný celý rok přejí …

Hromadu dárků co srdce pohladí, rodinu a přátele, co nikdy nezradí, k bohatství krůček, ke štěstí krok, nádherné Vánoce a Nový rok přejí …

Vánoce jak od Lady, pod stromečkem poklady, kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potěšila. Krásné vánoce přeje …

Krásné prožití svátků vánočních, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce přeje …

Přejeme Vám ze srdce, hezké šťastné Vánoce. Pohodu a klid, tak jak to má být!

Hvězda vánoční na cestě z půlnoční ať jasně vám svítí a máte šťastné žití.

Až pod stromečkem rozvážeš mašličku, ať lásku najdeš v balíčku. Ve druhém štěstí, klid, pohodu, ve třetím dobrou náladu. Veselé Vánoce!

Ať Štědrý den je opravdu štědrý, ze srdce přeje…

Ať atmosféra, kterou mají Vánoce, drží od vás dál všechny nemoce a taky smůlu, neúspěch a zlost, ať všeho krásného máte vždy dost. Krásné svátky.

Přejeme Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc přetrvala a úspěchy příštího roku ať předstihnou roky minulé Vánoce plné štědrosti, pohody, lásky, klidu, v novém roce hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů.

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není. Dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně zdraví v novém roce!

Přejeme Vám vše, co se špatně balí, to jest klid, pohodu a zdraví! Hezké prožití večera splněných přání, svátků vánočních a vše nejlepší v novém roce přeje…

Přejeme Vám ze srdce překrásné Vánoce… a Silvestr ať vykouzlí štěstí, lásku, úsměv na tváři, ať se Vám v novém roce všechno vydaří!

Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Ať další roky doprovází vaše kroky!

Sněhové vločky k Zemi se snáší, mráz si s okny pohrává, chybí už jen pár stran v kalendáři, vánoční čas nastává. Překrásné Vánoce a Nový rok přeje

Tak jako za oknem snížek padá, do Tvého srdíčka štěstí sedá, zapomeň na bolest a starosti a přežij Vánoce i Nový rok v lásce, štěstí a radosti.

Krásné svátky vánoční, hezkou cestu půlnoční. Pod stromečkem velké rance, na Silvestra pěkné tance. O půlnoci lehký krok a pak šťastný nový rok!

Na vánoční stromeček pověsíme zvoneček a až svíčky zaplanou, srdce spolu zůstanou…

Už brzy vůně cukroví každičký kout provoní a rozezní se koledy – tak přeji hodně pohody!

Na Vánoce plná bříška, spoustu dárků od Ježíška, pohodu a klid, tak jak to má být. Pro další rok zdraví, štěstí, ať se máte pořád hezky.

Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích…

Ať zvony zvoní a srdce plesají, ať svíce hoří a číše cinkají. Teď když ke štěstí už je jen krok, přeji Vám šťastný ten nový rok.

Zelenej se jedličko, narovnej se maličko. Líbíš se mi, vezmu si tě, budeš vonět v našem bytě. Dám ti hvězdu na čelo, večer bude veselo. A to ti můžu předem slíbit, bude se ti u nás líbit. Ježíšku, prosím Tě, přečti si mé psaní. Je krátké. Mám k Tobě jen jedno přání: Ať jsou všichni v celém roce takoví, jak na Vánoce! Ať jsou milí, míň se mračí… Děkuji Ti. To mi stačí.

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na Vánoce, hodně štěstí v novém roce!

Do nového roku ti přeji, aby ses nepíchla o trn, aby ti do oka nespadla střepina ze zlého zrcadla, aby k tobě přijel princ na bílém koni a hlavně, abys měla vždy z pekla štěstí!

Padá snížek tiše, mráz na okna domu píše: Ježíšek teď dárky shání, aby splnil všechna přání. Ať Vám dárky na Vánoce nesou štěstí v novém roce!

Až svíce vám na stromečku zazáří a zvonky začnou tiše hrát, já ač neviděna, vám hodně lásky a štěstí k vánocům budu přát.

Pod stromečkem balík zdraví – vzácný poklad jak se praví. Vánoce jsou krásné svátky, jídlo, smích a hlavně dárky. Přejeme vám hodně klidu, pohodu a dobrou rybu a pak jeden velký krok a hned je tu nový rok.

Co to cinká, co to voní, kouzlo Vánoc jako loni. Tichá chvíle k zastavení, závan štěstí, nad něž není.

Připravte si pelíšek, už k vám míří Ježíšek! Dárky vozí podle chuti, na saních i na peruti. Proto všichni těšme se, copak dneska přinese.

Krásné bílé Vánoce s vločkami štěstí, zabalené kouzlem lásky, přikryté peřinkou splněných snů, plamínky pohody v očích, na Silvestra jistý krok a pak šťastný nový rok!

Až koledy budou hrát, pověsíme pod strop jmelí, políbím Tě a budu si přát, ať jsme spolu život celý. Šťastné Vánoce!

Až zaťuká Ježíšek na okýnko, otevři alespoň malilinko. Pod stromkem užívej klidu a pohody, dárečky rozbal a zpívej si koledy.

Hodně štěstí, neboť je krásné, hodně zdraví, neboť je vzácné, hodně lásky, neboť jí málo a všechno další, co by za to stálo.

Až zazvoní zvoneček, rozsvítí se stromeček, malý dárek rozbalte si a na všechny vzpomeňte si. Pak vykročte rovným krokem za tím krásným novým rokem!

Veselé ať Tvoje svátky jsou, ať září prima pohodou. Ať Vánoce a Silvestr pomalu Ti utečou, ať nové roky štěstí, lásku do života Ti napečou!

Krásné bílé Vánoce, zlatou rybku v potoce. Ta, co plní tajná přání, od soumraku do svítání. Po Silvestru Nový rok, v novém roce jistý krok!

Třpytivý pozdrav sněžných vloček, pěkné dárky pod stromeček. Klid a radost na Vánoce, mnoho štěstí v novém roce!

Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce, tak šťastné a veselé.

Zvonky na stromku tichounce zvoní, cukroví po bytě slaďounce voní, za chvíli u stolu rodinná večeře, Ježíšek už skoro klepe nám na dveře.

Když vzduchem zakrouží pár vloček sněhu, nastavím tvář, ten dotek má něhu. Vyloudí úsměv a otupí zlost, tak přeji všem lidem, ať vloček je dost!

Každý si svůj sen tiše sní, já jsem skřítek vánoční, sny Tvé i přání znám, sněhovou vločku posílám; zastudí Tě na čele a zašeptá: šťastné a veselé!

Najdu krámek za lesní tůní, koupím tam dárek s vánoční vůní. Otevři okno, na tiché volání v balíčku objevíš vánoční vyznání…

Pod stromečkem dárků dosti, kapra co má málo kostí. A do nového roku, štěstí na každém kroku.

Přeji ti štěstí, co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí.

Štěstí a lásku, radost a něhu ať Tobě přinese vánoční sen, přání mé najdeš na vločce sněhu, zachyť ji na ruku na Štědrý den!

Vánoční hvězda přináší radost, je jako značka blízko rozcestí. Nechť svítí Ti po celý rok, až budeš hledat cestu ke štěstí…

Veselé Vánoce já Ti chci přát, aby měl člověk člověka rád. Abychom navzájem si víc štěstí přáli, aby ty roky nám pak za to stály!

Oceán štěstí, moře lásky, jezero porozumění, řeku vášně a jen maličký potůček slz Ti do příštího roku ze srdce přeje…

Přejeme radostné a požehnané svátky, ať bůh bdí nad vámi i vašimi bližními. Krásné a šťastné Vánoce!

O Vánocích si připomínáme narození Ježíše Krista, jež v sobě živil naději pro lepší zítřky. Nechť je i s vámi naděje nejen v tento sváteční čas a nechť vaše víra vždy najde vzkříšení. Krásné Vánoce!

Přejeme Vánoční svátky plné radosti, lásky a štěstí, nechť nad vámi pánbůh bdí a hlídá vaše kroky.

Kdyby se mě Bůh zeptal, co si přeji na vánoční svátky, řekl bych jen: S láskou opatruj ty, kdo čtou tyto řádky. Přeji krásné Vánoce!

Portál mojeBrnoDatum poslední aktualizace této stránky: 12.03.2024